Čaj je pro nás dnes zcela běžným nápojem. Pití čaje má velmi dlouhou historii, takřka 5000 let. Nejprve se začal konzumovat v Číně a Indii a odtud se postupem času rozšířil do celého světa. Zatímco v zemích původu čaje je hojně využíván zelený čaj, v západních zemích je mnohem oblíbenější čaj černý. Rozdíl je v tom, že černý čaj si déle udrží svou vůni a obsahuje více kofeinu než zelený.

Existuje celá řada různých odrůd čaje, čajem jsou nazývány obecně také extrakty a výluhy různých bylin. Pokud chcete prožít opravdový požitek z pití čaje, kupte si čaj sypaný. Ptáte se, kde můžete získat opravdu kvalitní sypaný čaj?

Zkuste to na www.vychodslunce.cz. Jedná se o internetový obchod čaji a čajovým příslušenstvím. Máte slabost pro černý čaj? Vychutnejte si medově zbarvený nálev kvalitního černého čaje z Indie, Číny, Gruzie, Bangladéše, Nepálu, Turecka či Srí Lanky. Dáváte přednost trpce nasládlé chuti zeleného čaje? Vychodslunce.cz má pro vás zelené čaje z oblasti Nepálu, Thajska, Číny, Laosu, Barmy či Assamu.

V naší nabídce samozřejmě nechybí ani čaj císařů - bílý čaj, který si svůj název vysloužil svou výjimečností a jemnou chutí. Bílý čaj je vzácný zejména proto, že ke sběru mladých lístků čaje dochází pouze v určitý čas zrání, na začátku období dešťů. Lístky bílého čaje mají opravdu bělavou barvu a chutí patří bílý čaj k těm nejznamenitějším.

Chcete ochutnat něco nového? Objevte jemnou chuť afrického čaje rooibos či honeybush. Vychodslunce.cz má pro vás připraven široký sortiment čajů, stačí si jen vybrat. Ochutnejte i vy naše lahodné čaje a objevte vášeň skrytou v čajových lístcích.