Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Proto když se stane nějaká nehoda, okamžitě musíte najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit. Není ve Vašem okolí nikdo, kdo poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu? Obraťte se na naši firmu! Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit, snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně. Poskytujeme nonstop elektrikářskou pohotovost. Vaše elektrické rozvody opravíme i v ten nejméně příhodný čas.


Provádíme práce jak v rodinných domech, bytech, tak v menších provozovnách, v kancelářích, průmyslových a skladových objektech. Ačkoliv naším sídlem je Brno, působíme nejen v Bně a okolí, ale i po celých Čechách.
Vykonáváme revize elektro do 1000V ve Vašem rodinném domě, bytě či kanceláři. Po vykonání revize vypracujeme objektivní zprávu o technickém stavu Vašeho elektrického zařízení. Provádímě revize elektroinstalací, revize hromosvodů, revize elektrických spotřebičů či revize elektrického nářadí. Nalezené závady během elektro revize samozřejmě po domluvě odstraníme.


Neváhejte nás kontaktovat. Poradíme, navrhneme řešení a sdělíme cenu.
Poskytujeme pro Vás nonstop elektro pohotovost 24 hodin denně
Naši elektrikáři poskytují nonstop pohotovost a havarijní službu 24 hodin denně. Zajistíme rychlé opravy Vašich elektrických rozvodů i v těch nejméně příhodných hodinách.Samozřejmostí je příjezd za Vámi kamkoliv po celé České republice.
Nefunguje Vám elektroinstalace? Volejte naší nonstop pohotovost elektro!