Máte rádi čaj? Spoléháte se, že vám bylinkové čaje pomohou proti únavě či při zdravotních problémech? Dokážete si čaj správně vychutnat? Zažijte požitek z lahodného čaje, navštivte www.vychodslunce.cz a vyberte si.

Černý čaj je všeobecně velmi oblíben, pravidelné pití černého čaje vede ke snížení cholesterolu a snižuje tím pravděpodobnost vzniku srdečních potíží. Černý čaj je také vhodný pro diabetiky. Každý druh má svou specifickou chuť a hodí se k jinému způsobu přípravy, vyberte si proto odrůdu, která vám nejvíce vyhovuje.

Na rozdíl od černého zelený čaj má antioxidační účinky díky vitaminu C a catechinu. Pravidelným pitím zeleného čaje budete také méně náchylní k výskytu rakoviny a posilujete obranyschopnost vašeho organismu. Zelený čaj povzbuzuje ducha a dává pocit odpočatosti. Vychodslunce.cz vám nabízí velké množství odrůd pravého čínského zeleného čaje s lahodnou dlouhotrvající chutí. Vyzkoušejte a poddejte se omamné chuti tradičního čaje.

Znáte himálajské bylinky? Uvařte si čaj podporující imunitu, trávení či činnost srdce. Upevněte své zdraví tradiční směsí bylin jihoamerických indiánů z Peru. Andské byliny jsou velmi prospěšné při prevenci zánětů dýchacích cest, navíc působí jako účinná zbraň proti revmatismu a artritidě. Věřte prastarým moudrostem a ověřeným bylinným směsím od Vychodslunce.cz. Široký sortiment čajů a bylinek z různých koutů světa je navíc doplněn čajovým příslušenstvím, různými bylinnými přípravky a vonnými tyčinkami. Chcete-li zažít pravý požitek z pití čaje, vybavte se speciálním nádobím. Na www.vychodslunce.cz najdete vše, co se týká čaje, zavítejte k nám a zásobte se kvalitním čajem.