Na začátku je potřeba důkladně promyslet, komu svěříte výrobu Vašeho internetového obchodu. Ne všechny e-shopy jsou totiž ve výsledku dokonalé.


Pokud nemáte dřívější zkušenosti s prací v administračním prostředí webové prezentace či s plněním e-shopu, je jasné, že si asi těžko představíte, co je pro vás jednoduché ovládání a co ne. Abyste nekupovali zajíce v pytli, rozhodli jsme se vám nabídnout jedinečnou možnost otestovat si práci s administračním systémem B2C Brána.
Jednoduše si spustíte demo verzi již vytvořeného internetového obchodu a v administračním rozhraní B2C Brána si vyzkoušíte, jak je vše jednoduché a jak to vlastně funguje. Získejte přístup do administrace B2C Brána a uvidíte, že práce s naším e-shopem je hračkou a se zaškolováním vašich zaměstnanců neztratíte zbytečně mnoho času a můžete se soustředit jen a jen na prodej a na vaše zákazníky.


Samozřejmě, že snadné ovládání není jediným důvodem, proč si e-shop postavený na systému B2C Brána pořídit. Položili jste si otázku, co by měl váš e-shop mít? Pokud se bavíte o obchodování prostřednictvím internetového obchodu, je důležité nejen to, aby bylo snadné jej ovládat, ale také, aby se v něm dokázali orientovat vaši zákazníci.