Klenotnictví Dušák má ve svém portfoliu zařazeny také briliantové šperky světových výrobců Chopard, Bvlgari, Tamara Comolli, Piaget a ALO Jewelry. Kromě prodeje luxusních hodinek a šperků se Klenotnictví Dušák zabývá servisem hodinek. Je také autorizovaným servisním střediskem firmy Omega v České republice.
Na nových internetových stránkách naleznete přehledně řazený kompletní prodejní sortiment. U každé kolekce každé značky si můžete dle svých požadovaných kritérií vybrat modely hodinek a šperků, které vás zajímají. Ty pak jednoduše vložíte do svého výběru, kde lze vybrané zboží porovnávat. Ty, pro které se rozhodnete, můžete v Klenotnictví Dušák poptat pomocí poptávkového formuláře.


V případě, že chcete být pravidelně informováni o novinkách a akčních nabídkách Klenotnictví Dušák, stačí se přihlásit k odběru newsletteru.
Nabízený sortiment si lze na vlastní oči prohlédnout a vyzkoušet v pražských prodejnách Klenotnictví Dušák, na adresách Praha 1, Na Příkopě 17 nebo na Praze 4, OC Arkády Pankrác.
Budeme se těšit na vaši návštěvu.