Už jste možná někdy přemýšleli jakým způsobem řešit kvalitní linkbuilding. A vzhledem k tomu, že se nacházíte na tomto webu, jste zřejmě došli k závěru, že jednou z cest je psaní PR článků.


Hlavní výhodou PR článků je vytvoření tematického textu se zpětnými odkazy na Váš web. Nejdůležitějším faktorem je právě ona tematičnost. Pokud jsou Vaše odkazy umístěny na webu, který s tím Vašim nemá nic společného, pak tyto odkazy nemají příliš velký smysl.


Nyní bych Vám rád představil nový projekt ačlánky.cz, který obsahuje celkem 14 tematických webů, kde můžete přidávat své PR články.
Do systému je možné přidávat články bez registrace a jediným faktorem pro schválení je určitý informační přínos aby článek nebyl jen potravou pro vyhledávače, ale aby si i lidé, kteří jej čtou, odnesli cenné informace.
I informace že vznikl nový web nebo firma je cenná sama o sobě, takže se nebojte, že články tohoto typu nebudou schváleny.
Seznam PR webů můžete pak nalézt na adrese o projektu.


PR články můžete přidávat na jednotlivých webech vždy v sekci přidat článek nebo si můžete vybrat konkrétní web a zařazení na stránce www.aclanky.cz/pridat-pr-clanek/.

Buďte první a přidejte svůj PR článek.