Potrpíte si na originální zboží? Nesnášíte ty tuny na vlas stejných modelů? Trpíte, když musíte nakupovat ve stejných obchodech jako tisíce dalších lidí? Je na čase začít se odlišovat! Nevíte, jak to dokázat? Jednoduše, obraťte se na Lemicom. Společnost Lemicom provozuje hned několik internetových projektů, kde seženete, co vás napadne.

Nahrajte motiv na web, vyberte produkt, který chcete vaším motivem potisknout, a je hotovo! Pokud nemáte výtvarné nadání, nezoufejte. Máte možnost vybrat si z celé řady cool motivů od mladých designerů. Takto si můžete nechat vyrobit tričko, mikinu, spodní prádlo nebo bundu. Toužíte po designovém nádobí? Lemicom je tu pro vás. Potisk hrnků, zástěr či prostírání není žádný problém.

Chcete potěšit vaši drahou polovičku či kamaráda nápaditým dárkem? Rozhlédněte se u Lemicom a určitě najdete to pravé. Je libo polštářek ve tvaru srdce nebo zamilované hrnečky s oušky ve tvaru srdíčka? Která dívka by odolala takovému projevu vaší lásky? Co byste řekli pouzdru na mobilní telefon nebo podložce pod myš? Kamarádovi určitě udělá radost vtipný půllitr, hrnek na kávu nebo magický hrneček, který je tmavý a není na něm potisk zpočátku vidět. Až po nalití horké tekutiny se motiv začne objevovat. Vybavte si domácnost produkty s originálním potiskem, Lemicom pro vás má jedinečnou nabídku skleněných hodin, tašek, vše od samolepek až po stínítko do auta. Neváhejte a obklopte se atraktivním zbožím s unikátním potiskem od společnosti Lemicom.