Myslíte si, že svou web stránku, blog nebo firemní prezentaci můžete postavit na freehosting? To je vážení omyl! Nedostanete žádnou technickou podporu budete mít omezené možnosti, nečeká vás žádný komfort. Maximální budou na vašem vytvořeném webu zobrazovat pochybnou reklamu. Přenesete příliš mnoho dat? Na to ani nemyslete, protože majitelé freehosting vás bez milosti odstřihnou. Mnohem lepší je využít služeb levného hostingu. Za 2.3 eura měsíčně vám nabídne diametrálně lepší služby.

Zvažte také nákup domény. Dnes jsou jejich ceny už tak nízké, že si ho může dovolit prakticky každý. Vlastní doména vzbuzuje důvěru u vašich zákazníků. Rovněž můžete začít budovat značku svého vlastního jména. Doména udělá váš život zase o něco jednodušší. Nenechte nikoho jiného, aby vám vaši vysněnou doménu sebral.

Doby, kdy jste za kvalitní hosting museli platit stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně jsou už dávno pryč. Nepotřebujete dokonce ani vlastní servery, které byste si ve sklepě sami složitě udržovaly a přesto můžete mít rychlé webové stránky s prakticky neomezenými možnostmi. Už od třiceti korun získáte neomezeně velký prostor na disku, neomezeně velkou databázi a neomezené množství přenesených dat. Levný hosting nemusí znamenat jen ústupky. Levný hosting je mnohdy lepší než nějaká drahá "profesionální" řešení.

Doména a levný hosting vám pak umožní vytvořit web vašich snů. Nebudete omezování jako ti, co ještě žijí v minulosti a stále využívají služeb freehosting. Vstupte do nové budoucnosti a pořiďte si levný hosting.