Každá žena se určitě nejednou zamýšlela nad tím, jaké prádlo zvolit na spaní. Některé dávají přednost pohodlné bavlněné košilce nebo pyžamu, jiné rády usínají s pocitem, že jsou sexy, a vybírají z nepřeberné škály saténových nebo elastických košilek.
V každém případě platí, že se ve vybraném prádle musíte cítit pohodlně a příjemně.

Elegantní a příjemné košilky

Košilky se vyrábí z rozličných druhů materiálů, jsou různých střihů a na výběr je pestrá škála vzorů a barev. Na spaní je vhodné zvolit košilku volnějšího střihu, nebo takovou, která je vyrobena z elastického materiálu. Saténové košilky oceníte především v horkých letních nocích, protože příjemně chladí. Jejich lesklá úprava dokonale zvýrazňuje křivky těla. Mezi nejelegantnější patří saténové košilky delší délky. Čím je jejich délka kratší, tím více dodává na přitažlivosti. Stejně tak působí i rozparky, krajkové vsadky nebo tenká ramínka, která odhalí záda a zvýrazní dekolt.
Košilky z elastických materiálů dají vyniknout ženským tvarům. Jsou obvykle vyrobeny z elastické krajky, jemné síťoviny nebo tylu.
Stálicí na trhu jsou jednobarevné košilky v barvě bílé, černé nebo červené. Ty odvážnější mohou vybírat košilky v pastelových barvách, s květinovými vzory nebo vzory šelem.

Jak a kde vybírat

Pokud se rozhodnete pro noční košilku a zatoužíte být sexy, i když se chystáte ke spánku, pak si dopřejte dostatek času při jejím výběru. Dnes již neplatí, že musíte toto prádlo vybírat jen v kamenných obchodech.
Existuje řada internetových obchodů, kde si můžete prádlo vybrat a zakoupit. Jedním z takových obchodů je i eshop Spodní prádlo Lenka, kde si můžete v pohodlí svého domova projít celou nabídku, a vámi vytouženou košilku koupit.