Máte malé děti a chcete, aby rozvíjely své motorické schopnosti a zároveň se bavily, když s nimi jdete ven na procházku? Nebaví je chodit venku po svých a raději by se vozily? S tím se dá něco dělat. Stačí navštívit internetový obchod hračkami americké společnosti Step2. K dispozici je vám velké množství modelů dětských vozítek a odrážedel, stačí si jen vybrat.

Něco pro kluky

Chlapečkům se jistě zalíbí Buggy Whisper - perfektní sporťák pro nejmenší. Je to opravdu klasa, má volant s klaksonem na baterie, bezpečnostní pás a pod kapotu se vejde i oblíbená hračka vašeho závodníka. Díky speciálnímu držadlu budete mít vaše ratolesti stále pod kontrolou. Máte-li doma malého badatele, určitě bude mít radost z odrážedla ve tvaru lunochodu, které se pochlubí otevíracími dvířky a velkými všemi směry otočnými kolečky.

Zaměřeno na děvčata

Nebojte se, ani holčičky nepřijdou zkrátka. Pro vaši malou řidičku je připraveno otevřené odrážecí autíčko v růžové nebo červené barvě s úložným prostorem a různými zvuky klaksonu. Pokud má vaše dcerka ráda zvířátka, určitě se jí zalíbí odrážedlo ve tvaru zebry či žirafy. Vsaďte na kvalitní materiály i zpracování, neváhejte a objednávejte, Steptwo.cz je tu pro vaše nejmenší.