Pokud nejste jen uživatelům internetu, ale snažíte se také o tvorbu webu a stránek, tak dříve či později budete potřebovat pro své projekty kvalitní a levný hosting. Naše nabídka hostingových služeb je jednoduchá a přehledná. Podle náročnosti svohňjho projektu si snadno vyberete se 4 základních webhostinogvých balíků, případně 2 doplňkových - bezplatných balíků webhostingových služeb. S nimi budete moci spustit jednoduchou firemní web prezentaci, ale i složitý portál. Pokud by Vám ani jeden balík nevyhovoval, umíme Vám připravit hostingový balíček služeb na míru přesně pro Vaše potřeby. Stačí nás jen kontaktovat.

Ke každému hostingu Vám dále nabízíme výhodnou slevu z poplatku za registraci domén cz, cz, eu, com a net. Navíc pro každý hosting s prostorem na disku můžete používat neomezené množství emailový adres, ftp účtů a subdomén. Samozřejmou součástí hostingových balíků jsou i bezplatné služby jako ovládání domény přes web, antivirová a antispamová ochrana, denní zálohování všech údajů, databáze, php skripty, statistiky návštěvnosti a další služby.

Pro ty, kteří potřebují web hosting pro své zákazníky nabízíme výhodný partnerský program. Jako náš partner získáte provizi za každý realizovanou objednávku služby hostingu. U nás nepotřebujete dosahovat žádné počty, limity a obraty. Provizi budete dostávat už od prvního prodaného hostingového balíčku a budete ji dostávat stále, vždy, když zákazník od Vás zaplatí za zprostředkované služby.