Za oknem zatím ještě padá listí, ale je už cítit ranní mrazíky a ten nezpochybnitelný fakt, že zima se už blíží je stále reálnější. Existují lidé, kteří zimu nemají rái, ale zároveň také lidé, kteří zimu milují a to z jednoho prostého důvodu a tím jsou zimní sporty. Někdo má rád brusle, jiný rád staví sněhuláka, ale co je na zimě nejkouzelnější, alespoň podle mě, je sjíždět na lyžích či snowboardu zasněžený svah a užívat si okolní přírody.

České hory nabízejí mnoho možností k sjezdařskému lyžování. Naše největší hory Krkonoše lákají návštěvníky upravenými sjezdovkami, snowboard parky a kvalitním ubytováním. Kde jinde lyžovat, než na naší největší hoře Sněžce? V tuzemsku je velké množství dalších možností jako Šumava, Orlické hory, Beskydy a další.

Pokud vás již unavuje Česko, můžete se vydat do zahraničí. Mezi nejznámější lyžařské státy a oblasti patří například Rakouské, Italské či Švýcarské Alpy, kde naleznete několik stovek kilometrů krásných a vzorně upravených sjezdovek, které nadchnou ne jednoho lyžaře.

Jak vidíte, možností je opravdu mnoho. Teď už jen stačí vybrat tu nejvhodnější. K tomu by mohl pomoci web http://www.sjezdar.cz , který nabízí lyžařské zájezdy pro všechny.