Z jejího bohatého sortimentu mohou vybírat všechny firmy a instituce. Nabízí především hygienické prostředky, do nichž samozřejmě patří i dávkovače mýdla. V čem jsou dávkovače mýdla Merida tak unikátní?

Dávkovače mýdla Merida

Dávkovače mýdla mají široké možnosti využití. Hodí se do soukromých firem i do veřejných institucí. Najdou své využití v obchodních centrech, hotelech, restauračních zařízeních i na úřadech ve státní správě. Je jen na vás, který dávkovač tekutého mýdla si vyberete. Volte ho nejen podle materiálu a ceny. Vybírejte ho tak, aby dokonale ladil s interiérem koupelny.

Plastové dávkovače Merida

Můžete vybírat z plastových a nerezových dávkovačů. Nadčasovou novinkou jsou dávkovače Merida z nové kolekce, které mají atypický tvar a jsou vyrobeny z kombinace elegantního tmavého plastu a kovu. Výhoda plastových dávkovačů je především v jejich nižší ceně. Jsou k dostání v jednoduchém bílém provedení. Na výběr máte z dávkovačů pěnového a tekutého mýdla. Všechny plastové dávkovače tekutého mýdla jsou doplněny průsvitným plastem. Snadno tak zjistíte, kdy mýdlo dochází a je ho potřeba ho doplnit.