Na www.dalekohledy-puskoheldy.cz je pro vás vytvořena speciální kategorie nejprodávanější turistických dalekohledů, které jsou našimi zákazníky v této kategorii preferovány.
Nabídka na e-shopu dalekohledy-puskohledy je samozřejmě daleko širší, v případě, že vás nezaujme dalekohled v TOP nabídce, neváhejte si vybrat dalekohled v jiné kategorii např. podle vámi preferovaného výrobce, nebo podle zvětšení dalekohledu nebo podle průměru objektivu.


Mezi nejprodávanější turistické dalekohledy patří modelová řada dalekohledů BRESSER CORVETTE. Dalekohledy této řady mají optické sklo vyšší třídy BaK-4 a úpravu čoček FMC (FullyMultiCoated). Jedná se o dalekohledy vyznačující se čistým, jasným a kontrastním obrazem. Dalekohledy BRESSER ZOOMAR jsou zoomové dalekohledy vhodné pro použití za ztížených světelných podmínek a jsou vyhledávané lovecké dalekohledy. Moderní design, velmi kvalitní optické sklo BaK4, FMC antireflexní vrstvy jsou pozitiva těchto dalekohledů. Velice praktické je pogumování dalekohledů.


Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat a vyrazit za turistikou a pozorováním krajiny.