Všichni pracovníci firmy KOMAKO CREDIT SERVIS s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti a potřebné znalosti v oblasti dluhové problematiky a vymáhání dluhů. Jejich 95% úspěšnost při vymáhání dluhů je vám zárukou, že dostanete své peníze či jiné závazky rychle zpět.

Nebojte se obrátit se na KOMAKO CREDIT se svým problémem!

Od této společnosti můžete očekávat individuální přístup ke každému zákazníkovi, bezplatnou schůzku se zkušeným pracovníkem s projednáním nejvhodnějšího postupu vaší konkrétní situace a rychle řešené případy. To vše zanechává KOMAKO CREDITU na jeho profesní cestě výhradně spokojené klienty. S námi přestanete být věřiteli!

Jaké dluhy za vás KOMAKO CREDIT vyřeší?

Zaměstnanci společnosti jsou specializovaní na vymáhání dluhů od pár stovek korun až po miliony korun. Neodmítnou žádného věřitele s dostatečnou dokumentací k případu. KOMAKO CREDIT působí převážně v Litvínově, Mostě, Chomutově a Teplicích, ale běžně se s jejich službami pohybují v terénu po celé České republice, případně po Slovensku. Výhradně v terénu pak jednají trénovaní pracovníci s vašimi dlužníky osobně pomocí vlastních psychologických technik, což se osvědčilo jako nejúčinnější metoda. Bojovat za vaše právo na získání vašich pohledávek je jejich prací!