Renovujete mateřskou školu a rádi byste ji vybavili novým nábytkem? Gambero s.r.o. je vám k službám. Jsme výrobce kvalitního nábytku určeného speciálně pro naše nejmenší. Do mateřských škol dodáváme stoly, hrací stolečky, židle i skříně. Potřebujete někam uložit hračky pro děti? Žádný problém, vyberte si z naší nabídky skříní. Skříně jsou řešeny tak, aby byly maximálně kvalitní, prakticky uspořádané a dostatečně prostorné. Skříně dodáváme ve vybraném dekoru. Hrany mohou být vyvedeny v červené, žluté, zelené nebo modré barvě, úchytky barevně shodné s hranou nebo chromované u dřevěných dekorů hrany.

Vyrábíme hned několik typů skříní. Můžete vybírat z několika typů uzavíratelných skříní, regálů nebo v rámci uspoření místa máme k dispozici rohovou variantu. Jako novinku uvádí Gambero s.r.o. na trh skříň vybavenou zásuvnými kontejnery. Tyto kontejnery slouží jako úložný prostor, můžete je využít na ukládání výkresů či jiných výrobků pro každé dítě zvlášť. Kontejnery jsou vyrobeny z nezávadného odolného plastu.

Děti si potřebují hrát, proto Gambero s.r.o. přichází se skvělým hracím vybavením třídy mateřské školy. Nakupte dětem velkou molitanovou stavebnici, mohou si z ní postavit hrad, pevnost nebo prostě domeček či ohrádku. Dalším užitečným nápadem je rohová molitanová ohrádka s míčky. S molitanovou stavebnicí si děti zaručeně vyhrají a neublíží si.

Gambero s.r.o. je tu pro vás. Snažíme se vyhovět přesně vašim požadavkům. Neváhejte se na nás obrátit s vaším individuálním nápadem, jako výrobce se vám pokusíme přizpůsobit. Kvalitní nábytek do škol, mateřských škol a družin, to je Gambero s.r.o.