Prima obchod - Galanterie a Bižuterie

Prima obchod e-shop s textilní galanterii, bižuterii, módními doplňky, výtvarnými a kreativními potřeby, bytovými doplňky a dekoracemi. Pestrost naší nabídky:

V textilní galantérii se zabýváme těmito produkty

Troufáme si říci, že jsme největší maloobchodní obchod s textilní galanterií. Naše nabídka textilní galanterií pokrývá sortiment v celé její šíři. Nitě, prýmky, gumy, zipy nebo mašle, zboží běžné i výjimečné. Z tisíců položek textilní galanterie si vybere každý návrhář, designér i krejčí. Samozřejmě nabízíme i veškeré krejčovské pomůcky, jako jsou rádýlka, špendlíky, nůžky, pletací jehlice a háčky, fantomový fix, křídy i krejčovské panny. Textilní galanterie od knoflíku až k realizaci okouzlujících modelů haute couture.

V bižuterii se zabýváme těmito produkty

Původně měly brože a spony ryze užitnou hodnotu, kdy spojovaly plášť nebo tógu. Postupem času začaly být brože sofistikovaným doplňkem elegantních dam. Tyto šperky patří neodmyslitelně nejen ke královnám a manažerkám, Madeline Albright dokonce volbou brože dávala při jednáních se světovými politiky najevo svůj názor – například brož ve tvaru sršně ji doprovázela na jednání s Jásirem Arafatem. U nás v e-shopu nabízíme širokou škálu broží od drobných kovových broží s kamínky a říčními perlami až po nápadné textilní ozdoby ze saténu, šifonu, peří a korálků.