Nutriční důležitost rybího tuku si lidé uvědomili po tom, co výzkumy ukázaly, že Eskymáci, navzdory jejich stravě bohaté na tuky, jen zřídka trpí onemocněními kardiovaskulárního systému. Bylo zjištěno, že příčinou nejsou genetické faktory, ale přítomnost ochranných složek rybího oleje. Navíc se ukázalo, že Eskymáci, kteří se někam přestěhovali a změnili svoji stravu také často trpí onemocněními kardiovaskulárního systému stejně jako další obyvatelé Evropy.


Rybí olej je považován za nejlepší zdroj mastných kyselin, jelikož obsahuje jak DHA, tak EPA. A navíc obsahuje vitaminy A a D, které jsou cenné pro lidské tělo.


Tiens Omega 3 je velmi kvalitním doplňkem stravy, jehož složení kombinuje nutriční přínosy rybího oleje, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E. Toto dobře vyvážené složení umožňuje snadné vstřebávání, a navíc má mnoho přínosů pro naše zdraví. Hlavní přísadou Tiens Omega 3 je rybí olej. Je to cenní a nenahraditelná sloka naší stravy. Neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky.