Proto Vám Silic® přináší funkční doplněk vašeho šatníku. Pás hippsy® se stal velkým hitem, který spojuje příjemné s užitečným. Je to jednoduše bederní pás, který kombinuje styl a ochranu vašeho zdraví. Je moderní, atraktivní a zároveň funkční.

HIPPSY® je vyroben z pružného materiálu, který se přizpůsobí vašim bokům a hřeje vás v kritické oblasti beder a kříže. Je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95% bavlna), a to v různých oblastech našeho života, při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase. Četné barevné variace lehce sladíte s Vašim oblečením, a získáte tak stylový doplněk, který oživí každý Váš model.


Ohřívač kříže hippsy® se vyrábí také v limitovaných sériích. Tyto druhy obohatí Váš šatník o neobvyklý a univerzální módní doplněk. Každý vzor je pečlivě připraven našimi návrháři tak, aby jedinečným způsobem doladil Váš outfit.

Hippsy® MOVE

Speciální úpravu představuje bederní pás hippsy® MOVE, který byl vyvinut pro chvíle aktivního odpočinku a sportování. Vnitřní vrstva bederního pásu hippsy MOVE má díky unikátní tkanině z mikrovlákna s obsahem stříbrných iontů bakteriostatický účinek. V řadě hippsy® MOVE najdete kromě bederních pásů i oblečení a doplňky z tohoto unikátního materiálu. Vnitřní vrstva je zhotovena tak, aby při sportu odváděla pot a udržela Váš pas v teple a suchu.


Kvalitní oblečení značky hippsy je navrženo tak, aby splnilo Vaše představy o univerzálním jednoduchém a příjemném kousku oděvu. Jednobarevná trička, halenky a roláky tvoří nepostradatelnou součást šatníku každé ženy pro svou skvělou kombinovatelnost s dalším oblečením.

HIPPSY můžete zakoupit na e-shopu www.hippsy.net, nebo na www.neotrele.cz/hippsy.