Advisoria Financial Consulting SE je členem finanční a mediální skupiny Chovanec Group a předním hráčem v oblasti finančního poradenství. Svým klientům je spolehlivým rádcem v oblasti rodinných financí, poskytuje kompletní služby v oblasti nezávislého finančního poradenství a zabývá se komplexní analýzou přání a potřeb svých klientů, mezi nimiž jsou jednotlivci, rodiny i firemní klientela.


Na pevných základech kvalitního finančního poradenství stojí široké portfolio produktů a služeb s profesionálním přístupem ke svým klientům. Společnost Advisoria Financial Consulting SE nabízí komplexní optimalizaci financí svých klientů na vrcholové úrovni, přičemž stanoví skutečné reálné finanční cíle. Svým klientům touto optimalizací představuje nejen výhody, na nichž se zakládá optimální řešení, upozorňuje zároveň na možná rizika a dává tím svým klientům přehled v oblasti finanční problematiky a možnost vlastní volby.


Prostřednictvím optimálního finančního plánování zajišťuje Advisoria Financial Consulting SE budoucnost svých klientů v oblasti úspor, majetku, zajištění osob a veškerých životních cílů. S ohledem na přání klientů jsou respektovány jejich individuální požadavky tak, aby na nejvyšší možné úrovni uspokojily jejich přání a potřeby. Každá společnost je jistým způsobem v něčem závislá a upřednostňuje některé fakty na úkor jiných.
Společnost Advisoria Financial Consulting SE poskytuje nezávislé objektivní rady nejen prostřednictvím své webové prezentace www.advisoria.cz, ale případně i na tel. 840 300 300. Svým klientům pomáhá k správnému plánování finančních rozpočtů.