Každý má svoje skrytá přání, která by rád uskutečnil, kdyby měl dostatek prostředků. Nemusíte jezdit až do Las Vegas, abyste vyhráli. Vyberte si, co byste rádi získali, a hrajte na www.chcesvyhrat.cz.

Jak na to? Princip je velmi jednoduchý. Stačí mít vlastní mobilní telefon. Na Chcesvyhrat.cz si vyberete ze široké nabídky různých cen, prohlédnete si detail nabídky a pošlete dle informací uvedených u produktu soutěžní SMS na uvedené telefonní číslo. Co bude dál? Stačí vyčkat asi třicet vteřin a hned se dozvíte, zda jste vyhráli, a pokud ne, jak daleko jste od cíle. Pokud jste o vlásek minuli vyhlédnutou výhru, nezoufejte. Většina cen je opět vystavena, takže můžete zkoušet znovu a znovu.

Udělejte sobě nebo svým blízkým krásné Vánoce, soutěžte na Chcesvyhrat.cz a získejte za zlomek prodejní ceny nový telefon, notebook či hodnotný poukaz na dovolenou. SMS soutěže na Chcesvyhrat.cz jsou tu pro vás, aby vám zvedly náladu, pobavily vás a umožnily vám vymanit se ze stereotypu běžného všedního dne. Zaujala vás některá z nabídek na www.chcesvyhrat.cz? Chcete se také zúčastnit některé z našich SMS soutěží? Neváhejte a připojte se, pošlete SMS podle uvedených informací se správně napsaným textem na uvedené telefonní číslo a vyhrajte!

Kdo nehraje, nevyhraje. Zariskujte a vyzkoušejte své štěstí i vy, SMS soutěže na Chcesvyhrat.cz jsou ideální příležitostí. S námi vás soutěžení bude bavit!