Chcete vědět o všem novém, co se děje ve světě umělých nehtů? Nechcete zaspat a potom těžko dohánět konkurenci? Sledujte internetový obchod D-nails.sk. Zde se dozvíte, jaké novinky vám může nabídnout nail art, jaké neobvyklé barvy UV gelu jsou k dostání nebo jakému zdobení dát přednost.

Dnes je aktuálním tématem právě nail art. Jistě máte nějaké oblíbené zdobení, které často používáte. Jste-li kreativní, vyzkoušejte něco nového! Zabrouzdejte na internetový obchod nehtovými potřebami D-nails.sk a nakupujte nejnovější hity nehtového designu. Vyzkoušejte zdobení nehtů metodou razítkování.

Princip je velmi podobný jako u tiskátek, která jsme dostávali v první třídě za odměnu nebo místo známek do sešitu. Firma Konad vyvinula systém razítkování pro zdobení přírodních i umělých nehtů. Jak tedy celá metoda funguje? Potřebujete destičku s vyrytými grafickými vzory, speciální gumový art lak Konad, stěrku a tiskací hlavu. Stačí si vybrat ze vzorníku motiv, který chcete přenést na nehet, potřete vybraný motiv speciálním lakem. Potom přebytečný lak setřete stěrkou z destičky pryč a vzor přenesete na tiskací hlavu. Z tiskací hlavy už zbývá pouze obtisknout vzor na vybraný nehet a je hotovo. Metoda je jednoduchá, avšak velmi efektní.

Díky razítkům můžete na nehtech vytvářet různé motivy, designů pro natištění je k dostání velká spousta, navíc je můžete libovolně kombinovat a barevně ladit. Neváhejte a pořiďte si i vy na www.d-nails.sk vlastní sadu razítek Konad a vytvářejte zákaznicím na nehtech umělecká díla.