Vyzkoušejte přípravky od české firmy Dedra Innovations. Chystáte se mýt okna? Než začnete, mrkněte na www.carmela.cz a objednejte si skvělého pomocníka při mytí oken, zrcadel a ostatních skleněných ploch. Čistič na okna stačí nalít do vody a umýt okna, efekt uvidíte okamžitě, přípravek navíc zanechá na povrchu skla ochranný film, který odpuzuje kapky vody. Pro ošetření plastových rámů oken si pořiďte na Carmela.cz intenzivní čistič plastů Plastino. Chrání plastový povrch před usazováním nečistot a odpuzuje vodu.

Máte zrovna vymalováno a budete uklízet zbylý nepořádek? Carmela.cz vám nabízí jedinečný přípravek od firmy Dedra Cementex. Tento odstraňovač cementových a vápenatých povlaků vás jednou provždy zbaví stop po malování. Cementex účinně odstraňuje vodní kámen a blýskne se mimořádně silným čistícím účinkem. Připadají vám vaše koberce již opravdu zašlé a ušmudlané? Vrhněte se na ně s přípravkem Gobelino. Tento šampon pro ruční mytí koberců zanechá váš koberec bez zápachu a nečistot a obnoví jeho barvy, takže bude zářit čistotou.

Tentokrát šel úklid mnohem rychleji, viďte? To díky speciálním přípravkům z řady bytové kosmetiky společnosti Dedra Innovations. To ale není všechno, na Carmela.cz najdete spoustu dalšího zboží. Je libo tělovou kosmetiku, přípravky pro zdravou a krásnou pleť s obsahem cenných minerálních solí a minerálního bahna z Mrtvého moře Murnauers nebo unikátní bylinné přípravky? Nechte se hýčkat, nakupujte v internetovém obchodě Carmela.cz a poznejte skutečnou kvalitu. Nabízíme široký sortiment výrobků jen pro vás, tak neváhejte a nakupujte.