Na českém trhu je v současné době k dispozici několik poptávkových systémů. Jedním z nich je také NiceOne.cz.

Chcete vědět, jak tento systém funguje? Je to jednoduché. Jakmile někdo na portálu NiceOne.cz zadá poptávku, obratem je tato poptávka ověřena u samotného autora, popřípadě jsou doplněny chybějící údaje. Podle zaměření a lokality je potom tato poptávka předána takové stavební společnosti, která je schopna tuto objednávku vyřídit ke spokojenosti poptávajícího. Na rozdíl od jiných poptávkových portálů zasílá NiceOne.cz poptávku maximálně deseti firmám najednou.

K čemu je takové opatření? Pokud by poptávka byla odeslána příliš mnoha firmám, neměl by z poptávky nikdo žádný užitek. Proč? Nikdo nechce, aby ho denně bombardovalo padesát telefonátů z různých stavebních firem s nabídkou reagující na jeho poptávku. V takovém množství se v nabídkách ani nevyzná a jejich procházením ztratí čas, který by rád věnoval sobě či rodině. NiceOne.cz stojí za názorem, že pro poctivý výběr stačí řekněme šest nabídek.

Ze zkušeností vyplývá, že z deseti oslovených firem na poptávku skutečně reaguje průměrně polovina. Některou firmu zastihne poptávka ve velkém shonu, jiné firmě se nehodí objem stavební zakázky. S NiceOne nejsou poptávající zaskočeni příliš velkým ohlasem na zakázku a mohou si v klidu vybrat z obdržených nabídek tu, která jim nejlépe vyhovuje. Vyzkoušejte spolupráci s NiceOne.cz, u nás máte mnohem větší šanci na zvětšení odbytu. Spolehněte se na oborově cílený stavební portál NiceOne.cz.