Charakteristika půjček

Půjčky ihned na ruku a půjčky na OP jsou Smart půjčkami. Představují nebankovní úvěrový produkt, který patří mezi velmi rychlé půjčky poskytující dostatečnou hotovost na jakékoli účely. Pojí se s minimálním papírováním.

S touto půjčkou si můžete vzít částku od 5000 do 50 000 Kč. Jde o bezúčelovou půjčku, kterou lze využít na cokoli. Splácet ji budete osm až třináct měsíců. Splácení je formou pravidelných splátek.

Pro koho je půjčka vhodná

Půjčky ihned na ruku a půjčky na OP jsou vhodné pro všechny, kteří disponují pravidelným příjmem. Nemusí jít jen o mzdu a plat. Pravidelný příjem může tvořit také starobní důchod či dávky mateřské dovolené. Na základně vaše ho příjmu určíme vaši bonitu a nebudeme tak vyžadovat další záruky bonity, kterými jsou ručitel či ručení majetkem.

Vyřízení půjček

Vyřízení půjčky je velmi jednoduché a zabere vám minimum času a minimum námahy. Stačí jen na webové stránce Pujckatedihned.cz vyplnit jednoduchý online formulář a o víc se už starat nemusíte. V krátké době se s vámi spojí obchodní zástupce a vysvětlí vám vše potřebné. Získáte půjčku v krátké době za nejlepších možných podmínek. Peníze vám budou doručené až domů. Musíte jen předložit občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti.