Dětské termoprádlo

V oddělení dětského termoprádla naleznete široký výběr produktů, od ponožek, přes trička, kalhoty a roláky až po overaly, kojenecké kombinézy a celé sety. Dětské termoprádlo má skvělou funkci tepelné izolace, hodí se jako podklad pod svrchní oblečení a to zejména v chladnějších měsících roku. Mezi nezanedbatelné výhody je odvod vlhkosti od těla, takže nedojde k nachlazení. Nabízíme značky Dare2b, Devold, Moira, Regatta, Sensor, Swix a Voxx.

Dětská funkční trička

Dětská funkční trička nabízíme ve třech variantách - s dlouhým rukávem, krátkým rukávem nebo jako roláky. Dětská funkční trička jsou vyrobena z přírodních materiálů či syntetických, anebo v jejich kombinaci. Všechny druhy těchto materiálů udržují tělesné teplo a jsou schopny odvádět vlhkost od těla. Lze je proto použít jako zateplovací vrstvu pod svrchní oblečení. Naleznete u nás značky jako jsou Moira, Sensor, Devold a další.

Dětské funkční kalhoty

Dětské funkční kalhoty se výborně hodí jako spodní vrstva pod oblečení v chladnejších měsících roku. Jsou vyrobeny z přírodních i syntetických materiálů či kombinací obou. Velmi dobře plní termoregulační funkci, takže ani při větší tělesné zátěži nedojde k prochladnutí. Navíc jsou tyto dětské funkční kalhoty prodyšné a schopné odvádět přebytečnou vlhkost od těla. Nabízíme značky jako jsou Moira, Sensor, Devold a další.