Do této kategorie totiž spadají předměty jako jsou obal na doklady, vizitkář, zásobník na CD a jiné plastové nebo kožené výrobky.


Jistě má doma každý zakládací obal, známý též pod názvem "složky". Ano, i tento spadá do kategorie "Kancelářská a školní galanterie". Zakládací obal je vynikajícím pomocníkem nejen v domácnostech, kde nám pomáhá třídit dokumenty, ale především v kancelářích. Ano, v kancelářích se tento nenápadný pomocník stal doslova nezbytnou pomůckou. Jak jinak by člověk roztřídil poštu, dokumenty, faktury a další tiskoviny, než pomocí zakládacího obalu?


Posloucháte muziku z CD? Vypalujete fotografie nebo filmy na CD? Posíláte CD poštou? Vadí vám neskladné plastové krabičky, do kterých se CD ukládají? Pak je právě vám určen samolepící obal na CD. Tento obal na CD bývá průhledný, takže přes něj člověk snadno vidí na CD, nemusí otvírat krabičku ani na ni lepit žádné štítky s popisky. Navíc obal je tak tenký, že i když je v něm CD, zabere jen pětinu místa krabičky na CD. Hodí se tak výborně pro zasílání CD poštou nebo vkládání CD jako přílohy do časopisů.