Vážení,

vybírejte z kvalitní nabídky internetového obchodu www.nejlepsi-nabytek.cz a nakupujte nábytek bez starostí. Dodávky zboží zajišťujeme vlastními vozy nebo prostřednictvím přepravní služby po celém území České republiky. Navíc Vám při nákupu nábytku poskytujeme následující výhody. Při nákupu nad 10.000,- Kč Vám zboží doručíme prostřednictvím přepravní služby ZDARMA. Při nákupu nad 15.000,- Vám zboží doručí až do bytu naši zaměstnanci a při nákupu nábytku nad 30.000,- Kč od nás obdržíte plný servis ve formě doručení do bytu včetně montáže.

 

Sledujeme aktuální sortiment evropských výrobců a snažíme se být vždy o krok napřed.

Nejsme pouze internetový obchod s nábytkem. Většinu výrobků, se kterými se setkáte v eshopu, si můžete prohlednout v naší prodejně (prodejní plocha 2000 m2). Nábytek u nás denně nakupují zákazníci z Čech, Moravy i Slezska, dodávky nábytku včetně servisu denně realizujeme na celém území ČR.

Internetový obchod www.nejlepsi-nabytek.cz Vám přináší nábytek známých evropských výrobců. Dlouholetá spolupráce s předními evropskými výrobci nábytku nám umožňuje zastupovat známé značky na českém trhu.

Těšíme se na Vás!