V poslední době se dravě prosadil na internetu nový fenomén - nakupování na slevových portálech. Většinou jde o akční prodej firem či obchodů, které se snaží cenově zvýhodněnou nabídkou získat nové zákazníky. V poslední době však vzniklo mnoho různých slevových portálů, takže je těžké se mezi nimi orientovat. Od toho je tu Shopmax.cz.

Shopmax.cz je internetový portál, který sdružuje aktuální nabídky jednotlivých slevových portálů a umožňuje tak uživatelům jednoduše hledat takovou slevu, o kterou mají zájem. Použití www.shopmax.cz je velmi jednoduché. Chcete vyhledat slevovou akci podle lokality? Hledáte slevu na konkrétní službu? Můžete si dovolit pouze nabídky do určité ceny? Všechny tyto možnosti a mnohé další najdete na Shopmax.cz. Nastavte si filtr, který vám vytřídí pouze pro vás zajímavé nabídky, a najděte si slevu přesně pro vás.

Agregátor slev Shopmax je tu, aby vám usnadnil nakupování, najdete zde ty nejaktuálnější a nejvýhodnější nabídky na internetu. Díky Shopmaxu nakoupíte levně a rychle. Ať už si brousíte zuby na pořádný steak, chcete se proletět balónem, vyzkoušet exotickou masáž či uvažujete o permanentním make-upu, navštivte centrum hromadného nakupování Shopmax.cz a nakupujte slevové kupony. Jistě zde najdete tipy na vánoční dárky pro vaše blízké či přátele. Neváhejte a zapojte se i vy do slevového šílenství na slevovém agregátoru Shopmax.cz.