PR články - Ekonomika a finance

Jak úspěšně vymáhat pohledávky?

Jak úspěšně vymáhat pohledávky?

Představení nového projektu, který vám poslouží při vymáhání nezaplacených faktur. Vymáhání pohledávek bez investic předem a přitom velmi efektivně.

Prodej českých firem ruským investorům

Prodej českých firem ruským investorům

Prodej firmy nebo získání kapitálového partnera pro další růst - společnost European Business Consortium S.E. nabízí komplex profesionálních služeb spojených s efektivním a diskrétním prodejem českých firem na ruském trhu.

Komplexní účetnictví Brno

Komplexní účetnictví Brno

Profesionální vedení účetnictví je nezbytné pro jednotlivce, malé, středně velké i velké firmy. Chcete-li mít i Vy účetnictví a daňovou evidenci v pořádku, obraťte se na naší společnost. Postaráme se Vám o daně a pomůžeme Vám ušetřit v rámci zákona.

Srovnejte si nabídky více půjček online

Srovnejte si nabídky více půjček online

V době finanční krize se spousta lidí ocitá ve finančních problémech a potřebují půjčit peníze. Rychlým řešením s velkou pravděpodobností, že vám bude úvěr přidělen, jsou nebankovní půjčky.

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Profesionální daňové poradenství od zavedené daňové kanceláře s mnohaletou praxí v oboru. Využijte našich poradenských služeb s garantovanou kvalitou.

Externí vedení účetnictví

Externí vedení účetnictví

Nechcete-li zaměstnávat svou vlastní účetní, nabízí se ideální řešení nechat si zpracovat účetnictví externě jinou firmou. Ta vám za rozumný poplatek nabídne veškeré služby a poradenství.

Dluhy? Prodejte firmu!

Dluhy? Prodejte firmu!

Garantovaný výnos 8 – 30 % p.a. Bezpečné zajištěné investice nemovitostí. Pro majitele nemovitosti i bez vlastního cash-flow. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice.

Proč začít investovat

Proč začít investovat

Investování je především pro ty, kteří si přejí investovat do své budoucnosti. Samozřejmě, ale musíme počítat s tím, že musíme nést také rizika, která jsou s ním spojená.

Insolvenční rejstřík je online

Insolvenční rejstřík je online

Užitečnost internetových stránek insolvenční rejstřík považuji v poslední době za vysokou. Můžete zde získat informace o dlužnících a prověřit si potřebné kontakty.

Nebankovní půjčky s jistotou

Nebankovní půjčky s jistotou

Získat půjčku není v dnešní době žádný med, ale když na to jdete chytře, pak si můžete půjčit až 150 000,- Kč do pár hodin. Cože, takhle rychle že to funguje? Ano, funguje.

PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky