PR články - Komunikace

Angličtina na Havaji

Angličtina na Havaji

Chcete se naučit anglicky a zároveň si užít zábavu? Máme pro Vás skvělý tip. Studujte angličtinu na jazykové škole na Havaji. Naše společnost pro Vás připravila jedinečnou nabídku jazykových kurzů přímo na Havajských ostrovech. Vydejte se na cestu do ráje! Odvezete si spoustu zážitku a perfektní znalost angličtiny.

Internetový marketing

Internetový marketing

Jednou z velmi důležitých součástí internetového marketingu je tzv. SEO neboli optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Dobře udělané SEO může velkou měrou pomoci webovým stránkám.

Vylepšete přijímací pohovor

Vylepšete přijímací pohovor

Naučíme vás dělat behaviorální interview (behaviorální rozhovor). Behaviorální interview patří k validním metodám výběru. Neváhejte a naučte se i vy, jak na behaviorální rozhovor.

Jak používat dětské chůvičky?

Jak používat dětské chůvičky?

Dětské chůvičky jsou dnes již častým pomocníkem pro každou maminku, která chce mít přehled o tom, co právě děťátko dělá, pokud s ním zrovna není ve stejné místnosti.

Znalost angličtiny přináší vyšší plat

Znalost angličtiny přináší vyšší plat

Kurzy angličtiny pod vedením našich zkušených lektorů v centru Prahy Vás rychle naučí mluvit. Pořádáme kurzy angličtiny se zaměřením na obchod či dovolenou.

Dekódovací moduly

Dekódovací moduly

Dekódovací moduly slouží k podmíněnému přístupu ke kódovaným programům a to jak placeným, tak neplaceným. Tyto programy jsou otevřeny po vložení přístupové karty.

Efektivní online video komunikace

Efektivní online video komunikace

Komunikace je velice důležitá věc. V době, kdy se čas zrychluje, je dobrá komunikace snad ještě důležitější. Online video komunikace tento trend naplňuje.

Máte rádi angličtinu? My ano!

Máte rádi angličtinu? My ano!

27 kurzů angličtiny pro Vás připravil tým lektorů a metodiků z Centra služeb pro podnikání s.r.o. Vyberte si z nabídky kurz podle - jeho délky trvání, intenzity, zaměření a nebo taky podle Vašeho věku.

Scientologové protestovali v Berlíně

Scientologové protestovali v Berlíně

Berlín/Praha V sobotu 28.5.2011 vedlo stovky scientologů z celé Evropy a Spojených států protestní pochod centrem Berlína. Jasně ukázali odpor proti předepisování psychofarmak dětem.

Překlady s agenturou Chicory

Překlady s agenturou Chicory

Potřebujete využít mnohaletých zkušeností opravdových odborníků a profesionálů z oblasti překladů do cizích jazyků? Přinášíme vám informace o agentuře Chicory, opravdové odborníky na slovo vzaté.

PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky