PR články - Počítače

Počítačový servis Praha

Počítačový servis Praha

Náš pcservis4u.cz který je tu pro Vás více jak 8 let Vám poskytne kvalitní a rychlý servisní služby v oblasti výpočetní techniky po celé Praze a blízkém okolí.

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy

Informační systémy pomáhají zpracovat a uchovávat data za účelem tvorby prezentace informací pro potřeby uživatelů. Informační systém nám může v mnoha ohledech velmi usnadnit podnikání.

Kvalitní hosting s partnerským programem

Kvalitní hosting s partnerským programem

Ke každému hostingu Vám nabízíme slevu z poplatku za registraci domén a navíc pro hosting s prostorem na disku můžete používat neomezené množství emailový adres, ftp účtů a subdomén.

Nevíte doménu? Zeptejte se PoradceDomén

Nevíte doménu? Zeptejte se PoradceDomén


Nový server pro doménové poradenství. Specializujeme se na vyhledání nové volné a vhodné domény pro Vás, na prodeje nebo nákupy domén. Můžete využít i naše právní oddělení.

Spoj 3 - hra měsíce července

Spoj 3 - hra měsíce července

Spoj 3 hry patří mezi nejoblíbenější hry nejen mezi dívkami. Vynikají skvělou hratelností a zábavností. V dnešním článku si představíme hru s názvem Tropical Fish Shop.

Flash animace

Flash animace

Proč používat animace pro propagaci? Originální animace dodají vašim www stránkám punc originality a připoutají pozornost každého návštěvníka.

Profesionální sestavy pc

Profesionální sestavy pc

Naše Společnost S-computer založena v roce 2008 vznikal z důvodu splnění kompletní a profesionální služby počítačového průmyslu, zabývajícím se problematikou počítačových systémů.

Android OS: Ruční skener ECTACO/C-Pen 3.5

Android OS: Ruční skener ECTACO/C-Pen 3.5

Nejnovější ruční skener textu společností C-Pen 3.5 USB/Bluetooth umožní rychle převést text z jakékoliv papírového nosiči do jakékoliv otevřené aplikace Vašeho počítače.

CRM Leonardo

CRM Leonardo

PPI Adhesive Products s.r.o. využívá k řízení vztahů se zákazníky CRM Leonardo. Společnost PPI Adhesive Products s.r.o. se věnuje vývoji a výrobě samolepicích produktů

Kvalitní výrobky od Apple

Kvalitní výrobky od Apple

S tloušťkou pouhých 2.74 cm a hmotností jen 2.13 kg v elegantním a odolném unibody plášti zapadne MacBook hravě do jakékoliv aktovky nebo batohu.

PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky