PR články - Služby

Advokátní kancelář Praha

Advokátní kancelář Praha

Potřebujete právní pomoc, případně právní zastupování? Obraťte se na advokátní kancelář Praha. Naši advokáti vezmou váš problém za svůj a najdou potřebné argumenty či důkazy, které vám co nejvíce pomohou.

Objednejte si copywriting online

Objednejte si copywriting online

Nechte si vytvořit nové propagační texty či upravit stávající obsah webu profesionálním copywriterem. Připravili jsme pro vás jedinečnou službu, prostřednictvím které si můžete objednat copywriting dle svých požadavků jednoduše online.

Jaké jsou výhody virtuální asistentky?

Jaké jsou výhody virtuální asistentky?

Každý podnikatel potřebuje alespoň občas pomoct s administrativou, získat více času sám pro sebe a své podnikání. Ovšem ne každý si může dovolit zaměstnávat asistentku, která by mu práci ulehčila, a proto jsme přišli s řešením.

Občanský zákoník a zákon o korporacích

Občanský zákoník a zákon o korporacích

Od 1. ledna 2014 nabývá platnosti nový občanský zákoník a také nový zákon o obchodních korporacích. V nabídce nového e-shopu Zákony-komentáře.cz naleznete pohromadě veškeré užitečné publikace.

Elektronická kniha přání a stížností

Elektronická kniha přání a stížností

Jedná se o elektronickou knihu přání a stížností, která je přehledně členěná podle různých kategorií a krajů. Výhodou je hodnocení zákazníků.

Kosmetika a masáže Praha 2

Kosmetika a masáže Praha 2

Cítíte se unavení a bez energie? Dopřejte si alespoň jednou měsíčně kosmetiku a masáž, budete se cítit jako znovuzrození. Kosmetické a masážní služby v Praze nabízí Kosmetické služby Praha. 

Co to je „bianco společnost“?

Co to je „bianco společnost“?

Dnes již zaběhlý anglikanismus "ready-made" obchodní společnost (ekvivalent českého pojmu konfekce, protikladu něčeho, co je "na míru" - "tailor made") představuje úředně zaregistrovanou právnickou osobu v náležité zákonné formě, tedy se zákonnými náležitostmi, ale obchodně dosud nikdy nečinnou.

Ready made společnosti

Ready made společnosti

O ready made společnosti je stále větší zájem, díky čemuž se rozšiřuje i okruh firem specializujících se na jejich prodej. Ale jak vybrat tu nejlepší? Chcete-li si pořídit ready made společnost a.s., s.r.o. nebo SE, začněte spolupracovat se specializovaným prodejcem s dlouholetou tradicí.

Precizní sanační a zednické práce

Precizní sanační a zednické práce

Kvalitně a zodpovědně provedené sanace vlhkého zdiva a zednické práce. Díky mnohaletým zkušenostem vám garantujeme spokojenost s našimi službami.

Advokátní kancelář s týmem nejlepších odborníků

Advokátní kancelář s týmem nejlepších odborníků

Potřebujete poradit v oblasti domácího či mezinárodního práva? Obraťte se na ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář, s.r.o., ve které Vám tým právníků poskytne své cenné schopnosti a zkušenosti z prostřední špičkových mezinárodních kanceláří s tradicí a fortelem domácí advokacie.

PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky