Přidat PR článek

Pokud chcete přidat PR článek napište do SMS text ve tvaru: clanek a tuto SMS odešlete na číslo 900 20 09 (číslo je dočasně nedostupné, sms neposílejte, za komplikace se omlouváme). Během chvilky Vám zpět dorazí kód, který připíšete do níže uvedeného políčka SMS kód. SMS je zpoplatněna částkou 9 Kč včetně DPH.  

Doporučení pro články:

  • unikátní článek (ve stejném znění by neměl být nikde na internetu)
  • rozsah 800 - 2000 znaků
  • k článku může být připojena fotografie (info k přidání se zobrazí po odeslání formuláře)
  • článek by měl mít informační hodnotu pro čtenáře. Nevíte jak ho napsat? Ceník zde.

Přidat PR článek:


PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky