Společnost CDS holding s.r.o. pracuje pro značku Land Rover již od roku 1995. Během té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti servisu a oprav vozidel značky Land Rover. Specializujeme se také na prodej. Prodáváme náhradní díly Land Rover, doplňky Land Rover a příslušenství.

 

Spolupracujeme s Armádou ČR

Od roku našeho působení jsme dodali Armádě České Republiky několik set vozidel značky Land Rover, které také zabezpečujeme servisem, opravami a náhradními díly. Naše spolupráce s Armádou ČR, soukromými a státními společnostmi i jednotlivci vlastníci jedinečné vozidla značky Land Rover svědčí o našich vysokých cílech a snaze poskytovat našim zákazníkům prvotřídní služby servisu a prodávat kvalitní zboží v co nejširším rozsahu.


Přehledný elektronický katalog

Na stránkách Landrover-dily.cz si můžete vybírat zboží v jednotlivých kategoriích, které jsme pro Vás připravili. Hledáte příslušenství Land Rover? Rozklikněte katalog produktů v horním menu nebo zvolte rychlý přístup kategorií umístěných na stránkách vlevo a zvolte Výbava a příslušenství. Naše stránky jsou přehledné a snadno se v nich zorientujete.

 

Vzhledem k tomu, že má elektronický katalog omezený objem, může se stát, že některý Vámi hledaný produkt v něm nenajdete a přesto jej máme na skladě. V tom případě se můžete obrátit se svým dotazem na naše pracovníky, jejichž kontaktní telefony, fax nebo e-mailové adresy jsou uvedeny na našich stránkách. Abychom Vám kontakt s námi co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro Vás také jednoduchý kontaktní formulář. Napište nám.