Pohodlná přeprava zavazadel i kol autem

Tyto nosiče se skládají z ocelové nebo hliníkové konstrukce, která je pomocí držáků připevněna ke střeše vozu. Snadno se instalují, a když už nejsou potřeba, lze je snadno demontovat. Po instalaci umožňují střešní nosiče naložit na vůz předměty různých velikostí, jako jsou kufry, batohy, lyže, surfová prkna apod. Jsou nezbytným příslušenstvím pro každého, kdo má rád turistiku nebo cestování s rodinou, a jsou vhodné pro širokou škálu vozidel.

Na trhu jsou různé typy univerzálních střešních nosičů, proto je důležité vybrat si ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Některé nosiče jsou například delší, a proto unesou větší náklad, jiné jsou kratší a vhodné pro menší objekty. V každém případě je vždy lepší zkontrolovat, zda je vybraný nosič kompatibilní s vaším vozidlem a s velikostí a hmotností zavazadel, která hodláte naložit.

V každém případě jsou univerzální střešní nosiče i nosiče kol na auto velmi užitečným příslušenstvím pro ty, kteří rádi cestují autem a jezdí na kole.

Střešní nosiče jakéhokoli typu, nejen ty univerzální, bychom měli kupovat s technickým průkazem vozidla v ruce, abychom si mohli kompatibilitu ihned ověřit porovnáním velikostí a typů příslušenství, které bychom chtěli zakoupit. V případě velkých rodin nebo pro sportovní nadšence, kteří vyžadují rozměrné vybavení, jsou konkrétní pomůckou, které se po vyzkoušení budete jen těžko vzdávat. Navíc nepodceňujte pohodlí, které nabízí možnost přepravy nákladu mimo vozidlo. Pro cestující to znamená pohodlnější cestování nebo, pokud cestujete sami, ale stěhujete se, dvojnásobný nebo dokonce větší prostor, který můžete obsadit svými osobními věcmi, a tedy o některé cesty méně.

Pokud nejste rozhodnuti, který typ nosiče kol do auta zvolit, je dobrou radou přečíst si recenze na internetu a požádat o radu odborníka v oboru. Kromě toho je vždy lepší zkontrolovat, zda je vybraný nosič kol kompatibilní s vaším vozidlem a s velikostí a hmotností kola.

YouTube video

V každém případě jsou univerzální střešní nosiče i nosiče kol na auto velmi užitečným příslušenstvím pro ty, kteří rádi cestují autem a jezdí na kole. Umožňují vám vzít si s sebou vše, co potřebujete na cestu nebo výlet, aniž byste se museli starat o to, jak přepravit zavazadla nebo kolo.

Články ze stejné kategorie:

Přejít nahoru