Populární styly pohovek v každém obývacím pokoji

Modulární pohovky, nebo také nazývané rodinné pohovky, jsou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí přizpůsobit možnosti stylu a konfiguraci své pohovky. Pohovka má sekce nebo samostatné části, které k sobě navzájem připevňujete, abyste vytvořili požadovaný vzhled. Moduly jsou složeny ze dvou nebo více kusů. S modulů můžete získat mnoho možností, například připevnění pohovky k rohovému sedadlu, připevnění lehátka k pohovce a další. Kousky, které vyberete pro řez, určují velikost a tvar vaší pohovky. Ačkoli jsou modulární pohovky populární možností, nezapomeňte nejprve zkontrolovat svůj půdorys, než si jej koupíte.

Lehátko 

Lehátko je velmi podobné relaxačními křeslu. Lehátka dnes mají modernější tvary, ale můžete si také obrysovat sedadlo na záda. Jedná se o druh pohovky, který běžně vidíme v kanceláři psychiatra. 

Lehátko
Lehátko

Bridgewater 

Klasická a jednoduchá pohovka, Bridgewater má nízký profil s nízkými rameny odsazenými od přední části pohovky. Tradiční pohovky Bridgewater mají svinuté záda a sukni. Díky uvolnění polštářů a opěrek Bridgewater jsou nejlepší volbou pro lidi, kteří dávají přednost nastavitelné pevnosti.  

Divan 

Divan je termín, který pochází z Persie. Tradicí divanu se rozumí dlouhé sedadlo vyrobené z matrace umístěné u zdi s polštáři, o které se můžete opřít. Dnešní moderní divan má všívané sedadlo podobné matraci, které sedí na nízkoprofilovém rámu. Divan je často umístěn vedle zdi, zdobený polštáři a obvykle slouží jako postel pro hosty. Divany jsou jako starší sourozenec denní postele, který je ideální pro salonky. 

YouTube video

Pohovka s ramenem

Pohovky s rohovými rameny, které si můžete koupit v online obchodě s nábytkem Dom24. jsou vybaveny čtvercovými a rovnými rameny. Díky modernímu pocitu, čisté siluetě a přímým liniím sedacích souprav je v moderních domech základem. Sedací soupravy s rohovými rameny jsou v bytech také žádané kvůli jejich kompaktní formě, kterou umožňuje jejich nezakřivená a hranatá silueta. Pokud chcete pohovku s tlumenější moderností, pohovky s rameny jsou vaší nejlepší volbou. 

Loveseats

Zatímco pohovka a křeslo pro lásku jsou často považovány za synonyma, tyto dva jsou ve skutečnosti odlišné. Zatímco jiné pohovky se tradičně hodí pro dva nebo více lidí, sedačky pro děti jsou určeny pouze pro dva lidi. Na rozdíl od pohovky se pohovka lásky vždy prodává jako samostatný kus nábytku a nelze jej připevnit k sekcím. 

Články ze stejné kategorie:

Scroll to Top