Automobilový průmysl

Prostor navíc, který jste si vždy přáli pro svůj vůz

Stejně jako doma, i v autě, zejména při dlouhých cestách, je prostor nezbytný. Pokud pak s sebou musíme převážet diskrétní náklad, je to ještě důležitější. Vzpomínáme si na všechny ty staré filmy, kde bylo 127 mini naplněno až k prasknutí, aby mohly rodiny odjet na dovolenou. Nakonec to byli lidé, kdo se musel vejít do zavazadel, a ne naopak. Naštěstí nás všechny od tohoto mrazivého obrazu zachraňují mříže ve dveřích.

Rychlé tipy, jak udržet zimní pneumatiky v bezvadném stavu

V závislosti na místě, kde žijete, můžete zimní pneumatiky používat často nebo jen příležitostně. Bez ohledu na to, jak často pneumatiky používáte, je však nutné vědět, jak se o ně nejlépe starat jak při skladování, tak i na vozidle, aby byly v co nejlepším stavu. Správná údržba a péče o zimní pneumatiky vám může do značné míry pomoci ušetřit peníze a zároveň zůstat v bezpečí. 

Potřeba střešních nosičů během silničních výletů

Cestování je zážitek plný nezapomenutelných a zábavných vzpomínek, které si budete jistě uchovat po celý život. Ale stejně jako jiná dobrodružství, bezpečnost by měla být vždy vaší prioritou číslo jedna. Střešní tyče a nosiče s automobilem nabízejí mnoho vzrušujících výhod pro vaše cesty a pomáhají zajistit pohodlnější cestovatelské dobrodružství. 

Přejít na začátek