Krása, zdraví a móda

K čemu je lví hříva dobrá?

Hericium erinaceus je jedlá houba, která má mnoho potenciálních zdravotních účinků. Patří mezi ně zmírnění zánětů, posílení kognitivních funkcí a podpora hubnutí. Kromě toho Hericium erinaceus obsahuje sloučeniny, které mohou pomáhat v boji proti rakovině. Ačkoli je k potvrzení těchto účinků zapotřebí dalšího výzkumu, Hericium erinaceus se jeví jako slibný přírodní lék na různé stavy.

Prodloužení svých vlasů

Jak dlouho vlasové příčesky vydrží?

Páska v prodlužování vlasů se považuje za nejoblíbenější typ polopermanentných prodlužování vlasů. Tato vlákna mají šířku asi 1,5 palce a vrstvu speciálního lepidla, které si připevníte na vlastní vlasy. Při nanášení těchto rozšíření si musíte vzít pouze jeden tenký pramínek svých přirozených vlasů a pomocí dvou pramenů pásky vytvořit chlebové sendviče nebo ohraničení. První spadne pod, zatímco druhý půjde nad vaše přirozené vlasy. Tyto pásky v příčesky mohou vydržet přibližně 4 až 8 týdnů a bude to záviset na rychlosti růstu vlastních vlasů. Po narostení vlasů musíte odstranit pásky, vyměnit lepidlo a potom znovu nalepit rozšíření ve vlasech. Tuto pásku …

Jak dlouho vlasové příčesky vydrží? Přečtěte si více

Kotvičník zemní se stal známější v celém světě zdraví a medicíny

Rostoucí popularita kotvičníku zemního

Kotvičník zemní se stává jedním z nejžhavějších trendů v oblasti zdraví a wellnessu, a je na to mnoho dobrých důvodů. Také nazývaný kotvičník bulharský, jde o rostlinu hodně používanou v tradiční čínské medicíně. Díky nejnovějším pokrokům v technologii bylo dále zjištěno, že pomáhá zvýšit hladinu testosteronu těle.  S tímto nejnovějším objevem, vzrostl zájem o tuto rostlinu a ta se stala přitažlivější pro fanoušky zdravého životního stylu, a dokonce upoutala pozornost mnoha zdravotnických odborníků. Mnoho z nich souhlasí s tím, že rostlina by mohla být nejlepším přírodní doplňkem stravy, zejména pro muže, díky její účinkům.

OFRA Cosmetics

OFRA Cosmetics – vaše nejlepší volba pro kosmetické potřeby

Při nakupování kosmetických výrobků budete zavaleni různými značkami a výrobci těch několika položek pro vaši potřebu. Pokud jste ještě nenašli vaší oblíbenou, OFRA Cosmetics je tou nejlepší volbou. Přehled kosmetiky OFRA Ofra Gaito, vizážistka a terapeutka, vstoupila do světa krásy v roce 1979. Během té doby žila v Jižní Africe a pracovala v estetickém průmyslu.

Scroll to Top