Proč si na příští dovolené dopřát wellness masáž?

Stále nejste přesvědčeni? Pokud potřebujete další přesvědčování, zde jsou některé ze známých výhod masáže, které z ní dělají skvělý doplněk každé dovolené: Jednou z výhod masáží pravděpodobně není nic jiného než zvýšený průtok krve. Protože krev roznáší kyslík a důležité živiny po celém těle, je silný průtok krve důležitý pro to, abyste si mohli užívat výhod výjimečného zdraví a pohody obecně. Terapeutická masáž je jedním z relaxačních způsobů, jak rozproudit krev, aby se všechny minerály a vitamíny dostaly do celého těla. 

Podporuje více Zzzs

Nic se nevyrovná klidnému usínání na plyšové posteli po dni plném dobrodružství na dovolené. Bohužel pro některé lidi může být neklid a nespavost náročné usnout a zůstat spát. 

Wellness masáž během vaší dovolené může podpořit zdravý a klidný spánek, protože před spaním zbaví vaše tělo veškerého napětí a stresu. To je možné díky jemnému protahování v kombinaci s aromaterapeutickými oleji aplikovanými na vaše tělo v uklidňujícím prostředí.

Kvalitní spánek každou noc může vašemu organismu dodat potřebnou energii a zároveň zlepšit vaši pohodu. Druhý den se tak probudíte svěží a odpočatí, připraveni na další nová dobrodružství!

YouTube video

Nabízí úlevu od fyzického stresu

Během každodenního shonu vyřizujete různé záležitosti a věnujete se práci. Vaše tělo se přitom dlouhé hodiny hrbí a sedí. Všechny tyto opakující se pohyby mohou způsobit trvalé napětí a poškození svalového a kosterního systému. 

Regenerační protahování a tlak působící na strategické partie během wellness masáže mohou zmírnit napětí, a tím pomoci snížit bolest a zároveň zlepšit držení těla. Zbaví vás také bolestivosti, která se může objevit během dovolené, takže můžete zůstat aktivnější, když se vydáte za dobrodružstvím a poznáte nové destinace. 

Články ze stejné kategorie:

Přejít nahoru