Jak dlouho vlasové příčesky vydrží?

Páska v prodlužování vlasů se považuje za nejoblíbenější typ polopermanentných prodlužování vlasů. Tato vlákna mají šířku asi 1,5 palce a vrstvu speciálního lepidla, které si připevníte na vlastní vlasy. Při nanášení těchto rozšíření si musíte vzít pouze jeden tenký pramínek svých přirozených vlasů a pomocí dvou pramenů pásky vytvořit chlebové sendviče nebo ohraničení. První spadne pod, zatímco druhý půjde nad vaše přirozené vlasy.

Tyto pásky v příčesky mohou vydržet přibližně 4 až 8 týdnů a bude to záviset na rychlosti růstu vlastních vlasů. Po narostení vlasů musíte odstranit pásky, vyměnit lepidlo a potom znovu nalepit rozšíření ve vlasech. Tuto pásku můžete znovu použít při prodloužení dvakrát až třikrát nebo tak dlouho, dokud jsou vlasy v dobrém stavu.

Clip In prodlužování vlasů

Nejoblíbenější variantou dočasných prodloužení svých vlasů jsou příčesky typu clip in. Jsou k dispozici a používají se v soupravách s několika svazky. Tato rozšíření mají buď silikonový nebo textilní podstavec a lehké a pevné spony. Snadno se nanášejí a odstraňují aniž poškodili vaše přirozené vlasy. Mohou také trvat velmi dlouho.

Prodloužení svých vlasů s Clip in prodloužení vlasů
Prodloužení svých vlasů s Clip in prodloužení vlasů

Tyto rozšíření s klipem se považují za nejbezpečnější typ rozšíření, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Pokud je správně zacvakněte a odstraníte a budete se o ně dobře starat, můžete očekávat, že vaše přirozené vlasy neutrpí žádné škody.

Také, když se o ně dobře staráte, můžete na střední nošení použít příčesek Clip in na 3 až 6 měsíců. Jsou chvíle, kdy to může trvat i rok nebo dokonce více, pokud je používáte méně často.

Permanentní prodlužování vlasů

Mikrolinky jsou nejoblíbenějším typem trvalých prodlužování vlasů. Mohou být aplikovány prostřednictvím připevnění malých svazků vlasů k malým částem vašich vlastních vlasů pomocí mikro-vazeb. Tento druh rozšíření je vážným závazkem, protože může trvat 3 až 4 měsíce.

YouTube video
Video: Prodlužování vlasů | Jak to probíhá, co očekávat?

Ostatní typy trvalých prodloužení (https://topextensions.cz/) se také liší, pokud jde o jejich životnost. Například špičky L mohou trvat déle než 10 měsíců. Mezitím mohou tipy K trvat asi 6 měsíců. Spojovací a fúzní rozšíření mohou dělat svou práci až 4 měsíce, zatímco všité můžete nosit nejvýše 6 až 12 měsíců.

Přečtěte si následující článek: Základy, co byste měli vědět o slunečních brýlích na předpis

I když se můžete spolehnout, že vám brýle pomohou dobře vidět v interiéru a v noci, nemůžete od nich očekávat, že vám poskytnou nejlepší úroveň vidění, když jste venku za teplého slunečného dne. Tehdy se mohou hodit sluneční brýle na předpis.

Všechny typy trvalých příčesků používají pro svou instalaci nějakou formu chemikálií, kuliček, lepidla nebo pásky. Při aplikaci těchto rozšíření se také běžně používá teplo.

Články ze stejné kategorie:

Scroll to Top