Jak dlouho vlasové příčesky vydrží?

Páska v prodlužování vlasů se považuje za nejoblíbenější typ polopermanentných prodlužování vlasů. Tato vlákna mají šířku asi 1,5 palce a vrstvu speciálního lepidla, které si připevníte na vlastní vlasy. Při nanášení těchto rozšíření si musíte vzít pouze jeden tenký pramínek svých přirozených vlasů a pomocí dvou pramenů pásky vytvořit chlebové sendviče nebo ohraničení. První spadne pod, zatímco druhý půjde nad vaše přirozené vlasy.

Tyto pásky v příčesky mohou vydržet přibližně 4 až 8 týdnů a bude to záviset na rychlosti růstu vlastních vlasů. Po narostení vlasů musíte odstranit pásky, vyměnit lepidlo a potom znovu nalepit rozšíření ve vlasech. Tuto pásku můžete znovu použít při prodloužení dvakrát až třikrát nebo tak dlouho, dokud jsou vlasy v dobrém stavu.

Clip In prodlužování vlasů

Nejoblíbenější variantou dočasných prodloužení svých vlasů jsou příčesky typu clip in. Jsou k dispozici a používají se v soupravách s několika svazky. Tato rozšíření mají buď silikonový nebo textilní podstavec a lehké a pevné spony. Snadno se nanášejí a odstraňují aniž poškodili vaše přirozené vlasy. Mohou také trvat velmi dlouho.

Prodloužení svých vlasů s Clip in prodloužení vlasů
Prodloužení svých vlasů s Clip in prodloužení vlasů

Tyto rozšíření s klipem se považují za nejbezpečnější typ rozšíření, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Pokud je správně zacvakněte a odstraníte a budete se o ně dobře starat, můžete očekávat, že vaše přirozené vlasy neutrpí žádné škody.

Také, když se o ně dobře staráte, můžete na střední nošení použít příčesek Clip in na 3 až 6 měsíců. Jsou chvíle, kdy to může trvat i rok nebo dokonce více, pokud je používáte méně často.

Permanentní prodlužování vlasů

Mikrolinky jsou nejoblíbenějším typem trvalých prodlužování vlasů. Mohou být aplikovány prostřednictvím připevnění malých svazků vlasů k malým částem vašich vlastních vlasů pomocí mikro-vazeb. Tento druh rozšíření je vážným závazkem, protože může trvat 3 až 4 měsíce.

Video: Prodlužování vlasů | Jak to probíhá, co očekávat?

Ostatní typy trvalých prodloužení (https://topextensions.cz/) se také liší, pokud jde o jejich životnost. Například špičky L mohou trvat déle než 10 měsíců. Mezitím mohou tipy K trvat asi 6 měsíců. Spojovací a fúzní rozšíření mohou dělat svou práci až 4 měsíce, zatímco všité můžete nosit nejvýše 6 až 12 měsíců.

Všechny typy trvalých příčesků používají pro svou instalaci nějakou formu chemikálií, kuliček, lepidla nebo pásky. Při aplikaci těchto rozšíření se také běžně používá teplo.

Články ze stejné kategorie:

Scroll to Top