OFRA Cosmetics – vaše nejlepší volba pro kosmetické potřeby

Při nakupování kosmetických výrobků budete zavaleni různými značkami a výrobci těch několika položek pro vaši potřebu. Pokud jste ještě nenašli vaší oblíbenou, OFRA Cosmetics je tou nejlepší volbou.

Přehled kosmetiky OFRA

Ofra Gaito, vizážistka a terapeutka, vstoupila do světa krásy v roce 1979. Během té doby žila v Jižní Africe a pracovala v estetickém průmyslu.

OFRA Cosmetics

Cestovala po celém světě a absolvovala různé kurzy s renomovanými kosmetickými značkami ve Francii, Německu a USA, které zahrnují její prestižní postgraduální kurz CIDESCO, který absolvovalo v Johannesburgu.

Její diplom CIDESCO zůstává nejvyšší kvalifikační certifikací na světě, pokud jde o estetickou a kosmetickou terapii, kterou lze získat. Jako držitelka CIDESCO Ofra analyzuje kůži a tělo a toto privilegium formuje její kariéru a průlomovou cestu.

OFRA Cosmetics

Po úspěchu s prvními lázněmi se salonem otevřela další, které prosperovaly v 80. letech. Na počátku 90. let rozšířila své podnikání o distribuci některých produktů od evropských kosmetických společností v Austrálii, Jižní Africe a na Novém Zélandu. Distribuce se rozrostla celkem o 400 míst.

V roce 1994 si David a Ofra vytvořili vlastní značku výrobků pro líčení a péči o pleť a OFRA Cosmetics byla vyráběna v zahraničí. David a Ofra se přestěhovali do USA v roce 1998 a otevřeli také výrobní zařízení ve Ft. Lauderdale. Úplně první lázně OFRA brzy následovaly, na jaře 2001, nabízejí exkluzivní ošetření těla, vlasů a obličeje pomocí produktů OFRA Cosmetics.

V současné době je OFRA Cosmetics uznávaná po celém světě v oblasti krásy. Jejich rozsáhlý seznam klientů, mezi něž patří renomované franšízy nebo celebrity, jako jsou olympijští atleti, Miss Universe, manželky soudců, politici, předsedové vlád a další slavné osobnosti z celého světa.

Přečtěte si následující článek: Základy, co byste měli vědět o slunečních brýlích na předpis

I když se můžete spolehnout, že vám brýle pomohou dobře vidět v interiéru a v noci, nemůžete od nich očekávat, že vám poskytnou nejlepší úroveň vidění, když jste venku za teplého slunečného dne. Tehdy se mohou hodit sluneční brýle na předpis.

Na rozdíl od ostatních není OFRA Cosmetics jen další typicky řadovou společností pro péči o pleť a líčení. Je to nejuznávanější výrobce kvalitního a profesionálního make-upu a péče o pleť. Kromě toho OFRA Cosmetics patří mezi přední dodavatele kosmetických produktů do stovek salonů a kosmetických škol v USA.

Díky dlouholetým zkušenostem ve výrobě se OFRA Cosmetics prosadila jako nejlepší inovátor v kosmetickém průmyslu. Prostřednictvím výroby a vývoje exkluzivní péče o pleť a produktů pro líčení dělá OFRA Cosmetics vše od vývoje po expedici, balení, výrobu a testování.

Proč OFRA Cosmetics uvažovali o rebrandingu?

Pouze Ofra Gaito, prezidentka OFRA Cosmetics, může vysvětlit, proč společnost uvažovala o rebrandingu. Dle ní image OFRA Cosmatics již přerostla v něco jiného a bylo potřeba realizovat nějaké změny vize společnosti. Gaito měla pocit, že tehdejší značka nevyhovovala tomu, co by OFRA Cosmetics měla reprezentovat.

YouTube video

Jako tým cítili, že se musí přiblížit svému nově vznikajícímu cílovému publiku. Tato změna v podnikání, která je postavila před výzvu, zajišťuje, že jejich značka není statická a představuje jedinečný obraz, styl a náladu OFRA Cosmetics.

Články ze stejné kategorie:

Scroll to Top