Slovinské termální lázně Lasko pro dokonalé rozmazlování a relaxaci 

Ideální kombinace různých terapií, které zahrnují jak studené, tak horké procedury, byly uznávány pro svou schopnost poskytnout úlevu od svalových bolestí a zánětů, detoxikaci pokožky, zvýšení krevního oběhu a zlepšení metabolismu těla. 

Tyto terapie jsou také spojovány s lepší duševní pohodou, snížením počtu dnů nemoci a zajištěním kvalitnějšího spánku. Je také prokázáno, že termální lázně, jako jsou ty v Lasku, pomáhají lidem cítit se soustředěněji, bojovat proti stresu a snižovat úzkost. 

Hýčkání v termálních lázních Lasko ve Slovinsku nejen bojuje proti problémům vaší pleti a léčí je, ale také odstraňuje skvrny přímo od jejich kořenů.  Zdroj: Thermana Laško

Výhody slovinských termálních lázní Lasko 

Nezáleží na tom, zda potřebujete klid, chcete povzbudit své tělo nebo jen hledáte relaxační a útulné místo, kde můžete trochu zapátrat v duši, termální lázně ve slovinském Lasku vám umožní znovu se soustředit na věci, na kterých vám záleží nejvíce. 

Pokud chcete být produktivnější a motivovanější v péči o sebe, zde jsou některé z výhod, které můžete očekávat od termálních lázní Lasko. 

Digitální detox v té nejlepší podobě 

Vzhledem k tomu, že většina procedur a zážitků v termálních lázních zahrnuje vodu, znamená to, že u sebe nemůžete mít telefon. Díky tomu se budete moci odpojit od okolního světa a místo toho se můžete plně ponořit do hýřivých zážitků bez vnějšího rozptylování. 

YouTube video

Kromě toho, že si v termálních lázních můžete dopřát relaxaci své mysli, si jejich výhody užije i vaše tělo, zejména v ponorných nebo hydroterapeutických bazénech. Vznášení se ve vodě vytváří uklidňující efekt, který vám poskytne dostatek prostoru a času na odbourání stresu. To pak pomůže zlepšit úroveň vaší motivace a posílit vaši duševní sílu.

Články ze stejné kategorie:

Přejít nahoru