Evropská špička v oblasti tisku přes internet. Více než 500 zaměstnanců pracují 24 hodin denně s nejmodernejší technologií na pracovní ploše více než 10. 000 m². Naše sídla se nachazejí v 23 zemích - Belgie, Brazílie, Česká Republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Kanada, Luxemburg, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Švédsko, Švícarsko, Velká Británie a USA. Základem našeho obchodního modelu je permanentní nárust Vašeho zákaznického užitku.

Naše myšlení a jednání je výlučně nasměřované k tomu, abychom vylepšili za pomoci vzájemné spolupráce Váš obchodní úspěch. Přitom se důsledně koncentrujeme na naše základní kompetence: nejvyšší výrobní kvalita za výhodnou cenu dodávaná nejrychlejší cestou. Kombinovaná s naší telefonní podporou na FreeCall a FreeChat: přátelský, kompetentní, angažovaný - a samozřejmě bezplatný.

Ponúkame tlač letákov, tlač plagátov, tlač prospektov, tlač vizitiek, tlač hlavičkových papierov, tlač kalendárov, atď. Ofsetová tlačiareň, garancia férových cien! Vykalkulovanie cien priamo na webových stránkach a ceny sú vrátane expedície, spracovania, kontroly dát a DPH. Doprava po celej Slovenskej Republike.

Presvedčte sa sami na http://print24.com/sk ... už teraz sa tešíme na vašu návštevu.