Od začátku prodeje se pro značku HealthLand podařilo vybudovat distribuční síť prostřednictvím obchodních partnerů po celé České Republice. Cílem je v České republice distribuovat infrasauny a to s patřičnou úrovní technické podpory a služeb. Značka saun HelthLand je známá díky nízké ceně svých produktů, které nabízí. Všechny naše sauny a materiály jsou vyráběny přímo ve Finsku a splňují tak nejvyšší nároky na kvalitu.

Nadstandardním vybavením Infrasauny Grande De Luxe je vybava ionizátorem kyslíku, který slouží k zvýšení kvality vzduchu v infrasauně. Ostatní výrobci infrasaun nemají ionizátor ve své standadní výbavě. Ionizátor uvolňuje do vzduchu velké množství negativně (záporně) nabitých iontů (aniontů). Jedná se o stejné Ionty, které jsou uvolňovány v lese nebo při bouřce. Tyto částice ve vzduchu v kombinaci s infraunou mají příznivý vliv na naše zdraví.
Vhodné množství koncentrace aniontů pro člověka odpovídá lesnímu prostředí a činí 2.000 iontů na cm3. V uzavřených místnostech je množství aniontů velice málo. V bytech a kancelářích je velice málo aniontů, ale mnoho zdrojů kladné ionizace. Tím při pobytu v infrasauně se cítíme dobře a máme příjemný pocit z čistého vzduchu.