06. ledna 2012 10:45 – ČESKÁ REPUBLIKA

Mezi další činnosti společnosti BP-izol, s.r.o., patří zateplení budov, izolace spodních staveb proti vlhkosti, vodě, radonu i ropným produktům. Společnost vyrábí a dodává na vysoce profesionální úrovni rovněž související prvky a služby jako jsou hromosvody včetně revize, světlíky, světlovody, klempířské, zednické a zemní práce.

Sádrokarton má nejen praktické využití

Oblíbeným materiálem, který má využití v interiérech, při rekonstrukcích, u občanských či průmyslových staveb, je sádrokarton s celou řadou pozitivních vlastností. Patří mezi ně protihluková a tepelná izolace, požární ochrana a další. Ovšem jeho obliba spočívá také v ryze estetickém použití. Sádrokarton se používá při výrobě stropních podhledů, které dokážou zajímavým způsobem zútulnit jakýkoliv interiér. Sádrokarton se v hojné míře využívá při moderní rekonstrukci, kdy se do něj umístí efektivní osvětlení, reproduktory a jiné.

 

BP-Izol - izolace staveb

 

Minerální podhledy: kvalita za rozumnou cenu

Pokud si potrpíte na kvalitu, doporučujeme Vám minerální podhledy neboli podhledy z minerálních vláken. Tyto stropní podhledy jsou vysoce kvalitní, za příznivou cenu a splňují veškeré technické, funkční i estetické požadavky.

 

Naše společnost nabízí minerální podhledy s moderním designem v mnoha variantních řešeních od jednoduchých vzorů po neobvyklé geometrické kombinace. Minerální podhledy splňují vysoké požadavky týkající se akustiky, hygieny, vlhkosti, mechanické odolnosti a trvanlivosti.

 

Doprava zboží na místo určení

V portfoliu produktů a služeb společnosti BP-izol, s. r. o., najdete rovněž profily, spojovací materiál, fasády, ploché střechy a další. V případě, že budete mít o zboží zájem, dopravíme Vám jej na místo určení. Objednáte-li si naší firmu na drobnou opravu, po telefonické domluvě přijedeme a většinou hned na místě závadu odstraníme.

 

Autor: Linda Kalašová