Dřevo je jako stavební materiál nejdéle používaným materiálem. První dřevostavby vznikaly podle archeologů již před více než 10.000 lety. V současné době prožívají dřevostavby opět svůj velký rozmach. Je to dáno i příznivou cenou, kvaltní dřevostavby dnes nestojí víc, než zděné domy. Představujeme Vám jednoho z největších výrobců dřevostaveb, rodinnou společnost pana Harabiše, firmu Dřevostavby Harabiš.
Firma Dřevostavby Harabiš úspěšně navazuje na dlohou rodinnou tradici, která byla bohužel na 40 let přerušena. Dřevostavby stavěl již praděda dnešního majitele.

Dřevostavba

Dnešní produkce firmy p. Harabiše zahrnuje veškeré myslitelné dřevostavby, od jednoduchých zahradních altánů až po rozsáhlé obytné komplexy, vše pochopitelně ze dřeva.
Vlajkouvou lodí dřevostaveb jsou jednoznačně srubové domy. Srubové domy mají několik předností: díky typizovaným dílům je jejich cena nízká a rychlost výstavby je vysoká. Tyto srubové domy se jednoduše namontují na přčedem připravenou základovou desku. Takový dům může být při optimálních podmínkách hotový během několika málo týdnů.
Při vybírání vhodné dřevostavby - srubového domu - si můžete vybrat z katalogových typů domů nebo vám projektové oddělení vymyslí originální řešení přesně na míru. Tyto srubové domy jsou opravdovým skvostem. Dojem z interiéru dřevostavby je opravdu unikátní a nedá se ničím jiným nahradit. Zajímavé je také ozdravné působení dřevostavby na lidský organizmus, především astmatici ocení okamžité zlepšení svého zdravotního stavu.