Společnost Montema, spol. s r. o. působí v průmyslových odvětvích jako jsou gumárenství, strojírenství, stavebnictví, potravinářství a chemický průmysl. Svým klientům nabízí profesionální služby, dodávky zboží a práci prvotřídní kvality. Společnost disponuje až třiceti pracovníky, kteří jsou pravidelně školeni pro profese montér-zámečník, montér-svářeč, montér-potrubních rozvodů či řidič vysokozdvižných vozíků.

Jsme držitelem certifikátu jakosti

Společnost Montema, spol. s r. o., je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN. Jsme specialisté na montáž, demontáž, stěhování strojů a zařízení. Splňujeme náročné požadavky týkající se procesu výroby ocelových konstrukcí, rozvodů či potrubí.

 

Svým klientům nabízíme zámečnické výrobky přesně podle jejich představ a požadavků. Pokud máte zájem o zámečnické výrobky či nemáte jasnou představu o technickém řešení vlastního požadavku, rádi Vám poradíme.

 

Výroba a montáž

Obraťte se na naše odborně vyškolené pracovníky

Nebojíme se přijímat výzvy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Techničtí pracovníci Vám pomohou s upřesněním užitných vlastností výrobku, navrhnou variantní technické řešení, zaměří umístění výrobku přímo u klienta a dle požadavku provedou výrobu i montáž. Specializujeme se na skříně, schodiště, zábradlí a další.

 

Naše společnost se zabývá rovněž svařováním kovů, elektroinstalací strojů a zařízení. Zajišťujeme dodávku materiálu oceli třídy 11 až 17, povrchové úpravy (tryskání, nátěry, žárové zinkování, komaxit, metalizaci), revize elektro a tlakových nádob. Podrobný výčet našich služeb a výrobků naleznete zde.

 

Montáže, demontáže strojů

 

V případě zájmu nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailem.

Autor: Linda Kalašová