Pracovní brýle jsou lehké a nabízejí uživateli vysokou úroveň pohodlí společně se spolehlivou ochranou zraku, mají moderní design a různé možnosti nastavování pro zvýšení bezpečnosti. Pracovní brýle ve sportovním stylu zaručí velmi dobré přijetí ze strany uživatelů, zaoblený design zvyšuje jejich jistotu. Pracovní brýle mnoha zorníků: čiré, sluneční, žluté, IR5 nebo tzv. svářecí.

 

Odolnost proti poškrábání, čímž je zajištěna zlepšená trvanlivost, jsou označena symbolem AS. Symbol AF snižuje zamlžení. UV poskytují spolehlivou ochranu proti konkrétním úrovním nebezpečných UV paprsků, IR ochrana proti infračervenému záření. Použití pracovních brýlí je nejen v pracovní procesu, ale i sportu a cyklistice. Pracovní krycí brýle s nastavitelnými postranicemi jsou určené k nošení pÅ ™es většinu dioptrických brýlí s minimálním rušením.

 

Pracvní brýle v normách: EN166 ochrana zraku, EN170 ultrafialové filtry pro ochranu zraku, EN172 filtry proti oslnění pro průmyslové použití a EN169 filtry pro svařování a podobné technologie. Pracovní brýle značek 3M, Peltor, brýle Uvex , Lemaitre a ochranné brýle Swiss One.