Pracovníci společnosti DTools, s. r. o., mají více než patnáct let zkušeností s návrhem, prodejem a distribucí průmyslového nářadí, příslušenství a brusiva. Portfolio firmy je velmi široké a dokáže uspokojit požadavky takřka všech odvětví průmyslové činnosti a zároveň splňuje vysoké požadavky na náročnost použití v různých průmyslových odvětvích.

Navrhneme Vám ideální řešení na míru

Zabýváme se prodejem nářadí pro malé provozy při občasném použití, trvalém jednosměnném provozu ale hlavně při trvalém dvou až třísměnném provozu. Dokážeme zkombinovat nejlepší produkty různých výrobců, tak aby dohromady vytvářely ucelenou paletu. V nabídce produktů najdete průmyslové nářadí, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, hydraulické nářadí či příslušenství pneumatických rozvodů. Každému jednotlivému zákazníkovi navrhneme ideální řešení na míru, přesně podle jeho požadavků a možností.

 

Navštivte moderní internetové stránky DTools.cz a stáhněte si informace o jednotlivých výrobcích ve formátu pdf. Připravili jsme pro Vás přehledné kategorie, ve kterých naleznete produkty jako utahováky, šroubováky, brusky, sekací kladiva, ukosovačky a zaválcovačky potrubí, rychlospojky, balancery, montážní ramena a jiné příslušenství.

Poskytneme Vám odborné poradenství

Provádíme návrhy a realizace celých pracovišť v oblasti montáže, broušení, vrtání, ukosování a zaválcování potrubí a jiné. Zabýváme se odborným poradenstvím a zajišťujeme smluvně servis prostřednictvím autorizovaných opraven převážně v Brně, ale i v jiných větších městech po celé České republice.

 

Podrobné informace týkající se našich produktů a služeb získáte odesláním jednoduchého kontaktního formuláře na oficiálních stránkách firmy. Po odeslání online formuláře se Vám ozveme co nejdříve zpět. Kontaktovat nás můžete rovněž telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

 

Autor: Linda Kalašová